Nasıl yardım edebiliriz?

Sık sorulan sorular ve ürünler hakkında detaylı bilgi ve daha fazlası.

Sık Sorulan Sorular

Şimdi yardımcı olacağını umduğumuz bir SSS listemiz var.
Liste en çok sorulan sorulardan oluşmaktadır.

1. Başlamadan Önce

Leddays Led Teknolojileri gerektiğinde garanti kapsamında yerinde tamir veya teknik destek sağlamaktadır. Sık sorulan bazı sorunları sizler için cevapladık.

2. Ürün fiyatlarındaki Sık Değişimler

Satışlarımız ve alışlarımızın büyük bir kısmı dolar olarak yapıldığından , dolar kuruna bağlı fiyatlarda artış veya düşüş olmaktadır.

3. Ürünününüzde Yaşanan Panel Arızası

Tabela veya Ekranınızın bir veya birden fazla panelinin yanmaması veya bazı piksellerinin bozuk olması garanti kampsam altındadır. Çözümü : Hasarlı olan panel değişilir. Yerine yeni bir panel takılır.

4. Ekran yanmıyor veya Güç Gelmiyor

Genel olarak bu sorun kontrol kartı ve Adaptörden kaynaklanır. Kısmi olarakta program ve elektrik sistemine bağlı bir problemdir. Çözümü : Elektrik bağlantısını kontrol ediniz. Herhangi bir problem yoksa , Uzaktan bağlantı kullanılarak bilgisayarınıza bağlanılır. Programdan kaynaklanan hataysa kısa sürede ekranınız calıştırılır. Adaptör veya Kontrol kartıysa değişimi için teknik servis adresinize en kısa sürede sağlanır.

5. Ekranın Bir kısmı yanmıyor

Bu sorunun geneli kontrol kartı ve data kablolarından kaynaklanır. Çözümü : Bu sorunda teknik servis gerekmektedir. Ekranınız yerinde veya imalat merkezimizde yaşanan problemin nedeni sizlere bildirilir. Büyük bir kısmı kontrol kartı veya data kablosundan kaynaklanır.

6. Kargo fiyatları neye göre belirlenir

Kargo fiyatları gönderim adresi ve ürününüzün boyutuna , ağırlığına göre belirlenir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması sayesinde % 70 indirimli fiyatlardan kargonuzu teslim alabilirsiniz.

7. Garanti Süresi bittiyse

Garantiniz bittiyse , fiyatlandırma yedek parça olarak yapılır. Bir adaptör fiyatı 12$ ' sa aynı fiyattan değişimi yapılır. Ek olarak adresinize göre değişen servis ücreti alınır.

8. Ekran Parlaklığı Ayarlama

Ekran parlaklığınız , kontrol kartınıza uygun programlarla arttırılır. Bizimle iletişime geçerek , teknik destek uzaktan bağlantı yaparak sağlanır. Sorun kısa sürede çözüme kavuşur.

9. Destek ve Servis saatleri

Teknik destek ve servis mesai saatleri içinde sağlanır. Durumun aciliyeti yüksekse mesai saati dışında teknik destek ve servis sağlanmaktadır.

10. Program Atmakta Sorun yaşıyorsanız

Yazı , Video veya fotoğraf atmakta sorun yaşıyorsanız , bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Yardımcı Programlar

Yardımcı program sayesinde led ekran veya led tabelalarınıza video , yazı , fotoğraf atabilirsiniz. Yazı , fotoğraf efekleride mevcuttur.
PowerLed Programı

Led tabelalara program atmak için kullanılmaktadır. Program içinde türçe dil paketi mevcuttur.

Programı İndir
LED STUDİO

Led studio programı Led Ekran görüntü aktarımı yapmanızı sağlar. Videolarınızı kolaylıkla atmanızı sağlar.

Programı İndir
TEAM VİEWER

Bir bilgisayardan diğerine İp üzerinden uzaktan bağlantı yapmanızı sağlar. Güvenli ve kullanımı kolaydır.

Programı İndir

Yaşadığınız probleme çözüm bulamadınızmı ?

Bize Ulaşın
Burdan iletişim ’saymfamıza gidebilirsiniz.