LedDays Kurulus

LedDays led teknolojileri 2011 yılında İstanbul Büyükçekmece'de kurulmuştur. Türkiyede yeni led projelerini gerçekleştirme ve geliştirme adı altında hızla büyümeye devam etmektedir. Firmamız en iyi ürünleri kaliteden ödün vermeyerek uygun fiyatlara satışı yapmaktadır. İmalat ekibimizle bir çok projelere imza attık. Sürekli ilerliyen teknolojiyi adım adım takip edip bu teknolojileri türkiyede gerçekleştirmekteyiz. Led ekran , led tabela ve bir çok led yedek parça ürünlerinin imalatını ve ithalatını yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı bir çok referansımızla diğer firmalara göre hep bir adım önde olmayı başarmış bir firmayız.

Misyon ve Vizyon

Bir çok ürün yurt dışından dolar ile satın alındığı için fiyatlar TL bazında bütçeleri zorlamaktadır. Türkiyenin dışarıya dönük bağlılığını yerli üretimlerle kapatmaya calısmaktayız. Vizyonumuz yakın gelecekte hem uygun hemde kaliteli ürünleri türkiye piyasasına katmaktır. Misyonumuz bir çok türk firmanın fiyatlarının altında kalmak değildir. Her zaman kalite ve müşteri memnuniyetiyle ön planda olan bir firma stratejisi izlemekteyiz. leddays led teknolojileri yıllardır led sektöründe hep öncü firma olarak yerini korumuştur.

leddays Led Teknolojileri

En yüksek led teknolojisini türkiyeye getirdik. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti tek çatı altında buluşturmaktan gurur duyarız.

Destek

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Kalite

100%

Deneyim

100%

Kampanyalar ve bilgilendirmelerden
haberdar olmak istermisiniz ?